Kapat

Kripto para Kazandıran Oyunlar Nelerdir ?

Covid hayatımızı ele geçirdiği günden beri online oyun endüstrisi beklenenin çok daha fazla üzerinde büyüdü.

Oyuncuların oynadıkça kripto para kazanmalarını sağlayan blok zinciri tabanlı oyunlar, oyun alanında yeni bir çağın önünü açıyor.

Not: Bu içerik bilgilendirme amaçlı üretilmiştir. Herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir. 

Kripto para Kazandıran Oyunlar Nelerdir ?

CoinFlapper ve Coincrusher Oyunları

CoinFlapper ve Coincrusher Oyunları

Bu iki uygulama Bitplay.today şirketinin piyasaya çıkardığı ve oynadıkça bitcoin kazandıran oyunlardır. Oyun oynanışı olarak dünyaca bilinen flappy bird oyunu ile oldukça yakındır. Oyunların ikisini de oynamak oldukça basit, bir kaç tuş ile yeniden başlatma mümkündür. Turnuva sekmesine tıklandığı anda rastgele 4 kişilik bir turnuva açılmaktadır. Daha sonra da kazanan oyunculara her 1 dakikada bir kez coin dağıtımı yapılmaktadır. Bir turnuva bittikten sonra hızlı bir şekilde başka bir turnuva da oynanabilir.

Böylelikle ilk 3’te olunduğu sürece bitcoin kazanılır, daha sonra kazanılan coin kişinin istediği hesaba gönderilebilir. İnsanlar turnuva öncesi kendilerini antrenmana sokarak da geliştirebilirler. Başka siteler gibi bitcoin çekebilmek için herhangi bir depozito olmamaktadır. Oyunlarda kazanılan miktarlar çok yüksek değil; fakat boş vakitleri keyifli geçirmek ve aynı zamanda coin kazanmak için ideal uygulamalar.

Endüstriye öncülük eden oyun: Axie Infinity!

Endüstriye öncülük eden oyun: Axie Infinity!

Axie Infinity, her gün bir milyon oyuncunun oynadığı artan popülaritesi sayesinde oyna-kazan oyunlarına öncülük eden bir oyun. Sahip olduğu astronomik başarı, çoğunlukla oyuncuların oynarken gerçek para kazanabilmelerinden kaynaklanmaktadır. Axie Infinity, oyuncuya karşı ortam (PvE) modunun yanı sıra oyuncuya karşı oyuncu (PvP) modunu içeren Ethereum tabanlı bir oyundur

Minerfarm

Türk bir girişimci tarafından kurulmuş olan Minerfarm oyununda bitcoin mining sistemini anlamak ve biraz bitcoin kazanmak mümkündür. Üye olunduğunda 10 GH/s’lik bir güç ve 1000 watt’lık elektrik gücü hediye olarak geliyor. Eğer bu yeterli değilse oyunun “Shop” kısmından veya kullanıcıların cihazlarını satışa koydukları “Trade” kısmından yeni cihazlar alınabiliyor. Ek olarak oyunda musluk servisi de bulunmakta. 600 dakikada bir çalışan musluktan 100-200 Satoshi arası dağıtılıyor. Oyunda hediye edilen 10 GH/s veya sonradan alınan ek güçlerin çalışabilmesi için oyuna her gün girilmesi gerekmekte; çünkü temel olarak oyunun gelir sistemi reklama dayanıyor ve musluk sitelerinde olduğu gibi reklam gelirini kullanıcılar ile bölüşüyor.

 

Minerfarm

Kripto para kazandıran ücretsiz kart savaş oyunu: Gods Unchained!

Kripto para kazandıran ücretsiz kart savaş oyunu: Gods Unchained!

Gods Unchained, oyuncuların oyundaki düşmanlarını yenmek için nadir ve değerli olan kartları alıp sattığı, oynaması ücretsiz bir kart savaş oyunudur. Blizzard’ın son derece popüler ‘Hearthstone: Heroes of Warcraft’ oyununun yakın bir kopyası olan Gods Unchained, oyuna bir kripto avantajı sunuyor ve böylece Blizzard’ın oyuncularına kripto ve blok zinciri teknolojisine tanıdık bir giriş sunuyor. Oyundaki kartlar Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir, böylece oyuncuların sahip oldukları kartları ikincil pazarlarda takas edebilecekleri gerçek mülkiyeti sağlar.

0 0 0 0 0 0
kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları