Kapat

Plastik Kasadan Neler Yapılır?

Plastik kasadan dresuar yapımı

Plastik kasadan neler yapılır sorusu çok genel bir soru olsa da hayal dünyanızdan geçen hemen hemen her şeyi ev dekorasyonuna kazandırabilirsiniz. Plastik kasaları değerlendirmek için masa, kitaplık, puf başta olmak üzere hayal gücünüzü de zorlayacak çok farklı ve büyük mobilya fikirlerini de hayata geçirebilirsiniz.

Tahta kasadan neler yapılır yazısında bahsettiğimiz 10 dekoratif ve zekice fikre farklı bir versiyon kazandırmak için bu sefer de plastik kasadan neler yapılır içeriğini sizlere sunmak istedim.

Dekorasyonda kullanabileceğiniz geri dönüşüm fikri yazımda anlattığım gibi plastik kasadan da harika şeyler yapmak zor değil.

Evde yer açmak az kullanılan eşyaları hatta sürekli elimizin altında olan eşyaları bile saklamak ustalık istiyor. Koltuk altları, bazalar dolaplar kapı arkaları her yer değerlendiriliyor. Tabi bunlar için iyi organize olmak lazım evde eşyaları görünmez yapayım derken işin içinden çıkılmaz bir hal almasın. Eşyaları iyi saklayabilmek bir sanat özellikle anneler bilirler çocukların eşyaları ve oyuncaklar sürekli ortadalar bunun için harika bir pratik fikrim var. Plastik kasalardan raf hem çok ucuz hem de oldukça pratik bir fikir..

Plastik kasadan dresuar yapımı

Plastik kasadan dresuar yapımı

Evinizi sıra dışı göstermek mi istiyorsunuz. Plastik kasadan neler yapılır sorusuna yanıt bulabileceğiniz ustalık gerektirecek plastik kasadan dresuar yapımı tam size göre. Hem eşyaları organize etmek için bir çekmece görevi görür hem de oldukça dekoratif bir zenginlik katar.

Plastik kasadan masa yapımı

İster bahçeniz isterseniz de eviniz için düşünebileceğiniz plastik kasaların bir araya gelmesi ile oluşturulacak harika bir masa tasarımı.

Plastik kasadan karyola yatak yapımı

Plastik kasalar sebze meyve taşımak dışında ne işe yarar diyenler için! İşte size pazardaki plastik kasaları toplamaya başlayacağınız harika bir yatak fikri. Plastik kasaları yatak ölçünüze göre birleştirin ve üzerine sunta kestirin en son yatağınızı koyun. İşte bu kadar!

Plastik kasadan komodin yapımı

 

Elinizde değerlendirmeyi bekleyen bir plastik kasa mı var? İşte size zekice bir fikir daha. Plastik kasadan komodin yapın ve yatağınızın yanına yerleştirin.

Plastik kasadan deterjanlık yapımı

Çamaşır makinesi üzerine konumlandırabileceğiniz harika bir raf fikri diyebiliriz. Çocukların ulaşmasını engellemek için düşünebileceğiniz plastik kasadan deterjanlık fikrini değerlendirebilirsiniz.

 

0 0 0 0 0 0
kons iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları istanbul kons iş ilanları izmir kons iş ilanları bursa kons iş ilanları mersin kons iş ilanları ankara kons iş ilanları kons iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları